Навчання – процес безперервний

Учитель вчиться впродовж усього життя. 27 грудня навчання об’єднало вчителів округу №2 м. Золочева.

У Золочівському економічному ліцеї працювали вчителі суспільно-гуманітарного циклу (керівник об’єднання Переймибіда О. С.), природничо-математичного (Яріш М.П.) та художньо-естетичного ( Костенко С. З.).

«Самостійна робота на уроках та в позаурочний час» (учитель англійської мови Горіна Т. Ю.), «Використання WEB-квестів на уроках історії» (учитель історії Рибій Н. В.), «Позакласна робота на уроках історії та правознавства» (учитель історії та правознавства Криницький Т. О.) – такі питання обговорювали вчителі суспільно-гуманітарного циклу.

Учителі природничо-математичного циклу працювали над технологією проектного навчання. Козич В. Р., учитель фізики, Піндзер О. О., учитель математики, поділилися досвідом використання інтернет-сервісів, програм для роботи з інтерактивною панеллю. Для вчителів біології, математики, фізики, хімії, географії, інформатики Бірулін І. Б., учитель хімії та біології, запропонувала створити інтегрований проект «Крила».

Учитель християнської етики Жуковський Т. І. (о. Тарас) запросив групу колег зі свого методичного об’єднання до церкви М. Чарнецького, де розмовляли про інклюзив у навчальному процесі.
Сподіваємося, що день, проведений у ліцеї, був пізнавальним, творчим, цікавим.
Чикайло І. А.,
заступник директора
Золочівського економічного ліцею

Next Post

Продається 2-кімнатна квартира

Оголошення не актуальне. Поділіться цим у соцмережах:
Продається 2-кімнатна квартира