Навчальний центр здійснив свій черговий випуск військовослужбовців

У Навчальному центрі ВВ МВС України закінчились випускні іспити військовослужбовців військової служби за контрактом базового та вищого рівнів підготовки. Упродовж трьох днів іспити у військових правоохоронців приймала комісія, метою якої була перевірка знань курсантів з основних предметів навчання.

.

Свою роботу комісія на чолі з начальником управління бойової та спеціальної підготовки ГУВВ МВС України полковником Сергієм Кульчицьким розпочала з заслуховування командування Навчального центру ВВ МВС України та стройового огляду. У своєму виступі голова комісії акцентував увагу на дотриманні заходів безпеки, які неухильно повинні виконувати військовослужбовці та побажав курсантам успіхів і високих результатів. Військовослужбовці успішно склали іспити з фізичної, вогневої та спеціальної підготовки.

.

12 червня Навчальний центр здійснив свій черговий випуск військовослужбовців військової служби за контрактом. На мітингу з нагоди випуску тимчасово виконуючий обов’язки начальника Навчального центру полковник Ігор Сизмов зазначив: «Сподіваюся, що знання та професійні навички, які ви отримали допоможуть вам забезпечити належний стан безпеки та правопорядку на місцях несення служби. Я впевнений, що ви спроможні подолати всі труднощі військової служби і з честю будете виконувати покладені на вас і на війська завдання. Щиро вітаю вас з закінченням навчання в нашому Навчальному центрі, бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, злагоди і добробуту, мужності, оптимізму, подальших успіхів у захисті мирної праці наших співвітчизників, нових звершень у справі служіння українському народові».

Всі випускники навчального центру використають отримані знання у службово-бойовій діяльності і продовжать розвивати свою фахову майстерність.

старший лейтенант
Юрій Марочкін,
фото майор
Анатолій Романюк

Залишити відповідь