Навчальний центр відзначив 20-річчя з Дня створення внутрішніх військ МВС України

Навчальний центр внутрішніх військ МВС України відзначив 20 років від Дня створення внутрішніх військ. 26 березня 1992 року Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внутрішні війська Міністерства внутрішніх справ України».

Свято розпочалось з шикування на плацу Навчального центру і після урочистого маршу вулицями міста Золочева, продовжилось у Районному народному домі імені Ігоря Білозіра.

На початку урочистості Начальник Навчального центру, полковник Костянтин Плетко теплими словами привітав усіх присутніх, згадав історію формування внутрішніх військ, успіхи в службово-бойовій діяльності, в навчанні та вихованні особового складу, згадав командирів, офіцерів та ветеранів, які зробили вагомий внесок в зростання авторитету внутрішніх військ та додав: «в день професійного свята хочу побажати від усього серця усім хто носить на своїй військовій формі відзнаки військовослужбовця внутрішніх військ МВС України – миру, радості і добра, богатирського здоров’я і довголіття, благополуччя, удачі в усіх Ваших починаннях, незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу та злагоди, звершення всіх ваших мрій і побажань».

Продовжилось свято церемонією нагородження кращих військовослужбовців та службовців Навчального центру. Понад 250 осіб було нагороджено подяками, грамотами та відзнаками.

До привітань приєдналися представники місцевих органів влади, начальник Золочівського РВ ГУ МВС України полковник міліції Богдан Лазорчик,  священнослужителі різних конфесій, голова ветеранської організації майор у відставці  Олександр Дацишин, приватні підприємці Золочівщини та інші гості.

Вже за доброю традицією до уваги особового складу, ветеранів та гостей Навчального центру була запропонована насичена концертна програма.

На сцені центру виступили: військовий оркестр Навчального центру під керівництвом майора Богдана Ружицького, танцювальний колектив «Первоцвіт», співаки Золочівщини Володимир Посполита, Тетяна Козловська, Оксана Гнатишин, та курсанти Навчального центру.

Всі виступи артистів супроводжувалась гучними оплесками, не залишаючи байдужим жодного з глядачів.

 лейтенант Дмитро Жмовка

фото автора

Залишити відповідь

Next Post

У Львові роздавали "Капустяні Оскари"

Символічну нагороду “Капустяний “Оскар” у вівторок, 27 березня, вручили у львівському театрі імені Марії Заньковецької. Церемонію вже втретє провели з нагоди Міжнародного дня театру. “Вечір готуємо три місяці, – розповідає актор Юрій Хвостенко. – Пишемо сценарій, знімаємо ролики, записуємо пісні. Переможців обирають молоді актори. Найкращим вручаємо гіпсову статуетку і голівку […]