Навчальний центр відвідав перший заступник начальника Головного управління – командувача внутрішніх військ МВС України

Навчальний центр із робочим візитом відвідав перший заступник начальника Головного управління – командувача внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України з бойової та спеціальної підготовки.

Перший заступник начальника Головного управління – командувача внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України з бойової та спеціальної підготовки генарал-майор Станіслав Шуляк із робочим візитом перебував у Навчальному центрі внутрішніх військ МВС України.

Він ознайомився з навчальною-матеріальною базою Навчального центру, системою організації бойової підготовки, організацією та несенням оперативно-чергової служби, побутовими умовами військовослужбовців та їх харчуванням.

Генерал-майор відвідав навчальні корпуси, стадіон, басейн, їдальню та інші побутові приміщення. Особливо йому сподобався навчальний пункт технічного обслуговування,  де слюсар по ремонту автобронетехніки Володимир Гішта розповів про свій новий винахід який він розробляє –  електронний стенд технічної будови автомобіля газ-66. З допомогою цього пристрою будова автомобіля військовослужбовцями вивчатиметься значно легше і швидше.

Перебуваючи в Навчальному центрі генарал-майор Станіслав Шуляк основну увагу звернув на питання, пов’язані з навчанням особового складу, підготовку молодших  командирів, підготовку військовослужбовців за  контрактом тощо.

 Дмитро Жмовка, офіцер зв’язків з громадськістю та ЗМІ

Залишити відповідь

Next Post

100 років із Дня першої Пластової присяги

Завтра розпочнуться святкування Дня першої Пластової присяги у Львові. Свято триватиме впродовж двох днів, під час яких пластуни візьмуть участь у акціях, що присвячені 100-літньому ювілею першої Пластової присяги. Як повідомили львівські пластуни, понад 1000 пластунів з усієї України приїхали до Львова для того, щоб відсвяткувати День першої Пластової присяги. […]