Навчальний центр відсвяткував 21 річницю внутрішніх військ

25 березня Навчальний центр ВВ МВС України відсвяткував 21 річницю створення внутрішніх військ МВС України.
Урочисті заходи з нагоди свята відбулись у Золочівському районному Народному домі імені І.Білозіра.
Вітаючи ветеранів та особовий склад Начальник Навчального центру полковник Костянтин Плетко зазначив: ” Відзначаючи 21-шу річницю з Дня створення військ особовий склад Навчального центру переповнений рішучості з честю і гордістю вірно служити державі та її громадянам, виконувати свої обов’язки щодо підтримання високої бойової готовності, боротьби зі злочинністю та зміцнення національної безпеки.”
З привітаннями від гостей виступили Заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький, Начальник Золочівського районного відділу ГУ МВС України у Львівській області полковник міліції Богдан Лазорчик та військовий капелан Золочівського гарнізону отець Михайло Сукмановський.
Кращі військовослужбовці були нагороджені грамотами та грошовими преміями.
Право відкрити святковий концерт традиційно було надано військовому оркестру Навчального центру. Та не лише цим відзначився колектив оркестру. Впродовж свята зі сцени неодноразово звучали віртуозні номери у їх виконанні.


Із жвавими народними танцями виступав танцювальний колектив Юрія Сидоровича.
Порадували слухачів пісні у виконанні дуету Нелі Мельник та Григорія Дмитрака.
Участь у концерті взяли також золочівські виконавці Наталка Бойко, дует Ірини і Вікторії Цюрось та учасники художньої самодіяльності Навчального Центру.
На завершення, на честь свята та за старанну участь у концерті учасникам вручили квіти і символічні подарунки.

Лейтенант Юрій Трепишко
Фото автора

Залишити відповідь

Next Post

Про Золочівський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів (відео)

У Золочівському районі в с. Білий Камінь в даний час функціонує «Золочівський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів», директором якого є Гураль Богдан Орестович. Метою Центру – надати дітям з особливими потребами розвиток їх здібностей, побутові і соціальні вміння для найбільш повної інтеграції в суспільстві. На сьогоднішній день в Золочівському районі […]