Науковці з Європи навчали збереженню цінних рослин у Золочівському районі на території НПП «Північне Поділля»

21 червня на базі Національного природного парку «Північне Поділля» у м. Золочів пройшов семінар на тему: «Імплементація Оселищної Директиви Європейського Союзу: оселища та флора».

Ігор Іваненко – директор департаменту з питань заповідної справи Міністерства екології та природних ресурсів України розповів “Золочів.нет”, що у даному семінарі взяли участь міжнародні експерти, представники міністерства екології та природних ресурсів, представники природних парків та заповідників України.

Ян Шеффер – ключовий експерт проекту ЄС «Підтримка України в апроксимації законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища» повідомив, що це вже другий такий захід в Україні і на кожному з них приблизно 40 українських фахівців отримують навички із картування оселищ.

На наступний день після семінару відбулася поїздка у село Стінка, Золочівського району. Тут учасники семінару мали нагоду полюбуватися прекрасними краєвидами, а також провести огляд рідкісних рослин на території природного парку “Північне поділля”.

Старший науковий співробітник відділу науки НПП «Північне Поділля» Володимир Баточенко показав та розповів особливості рослин, які ростуть на цій території та є рідкісними.

Детальніше про все дивіться у сюжеті.