Наукове безумство…

Люди, які народжені скоріше ніж 1977 року, можуть краще коментувати дану ситуацію,  про яку я хочу вам сьогодні розповісти.
У липні 1977 року 7 дня у нашому селі ніхто нічого не робив, у селі навіть  корів у поле не виганяли. А все з якої причини? Тому що який-небудь вчений хотів зробити собі піар хід. В його уяві з’явилася ідея вигадати кінець світу, і ось він робить висновки, як ніби то, сімдесят сьомого року, сьомого місяця, і сьомого дня, о сьомі годині ранку, у світі настане апокаліпсис. Для мене дивно те, що цьому безумцю повірило досить багато людей, всі мас-медіа оголошували про це. Настав 7 день липня сімдесят сьомого  року, як засвічують очевидці цього дня, тоді на Золочівщині  був надзвичайно погожий день, з небес по-літньому світило сонечко і ніщо не передвіщало жодної біди, сьома година настала і день минув, а кінець світу так і не настав.
Другий «кінець світу» мав  відбутися  31 січня 1999 року. А ніхто не задумувався чому? Цей кінець світу мав настати для електронно-обчислювальної техніки, тому що тодішні операційні системи працювали на календарному графіку час дії якого виходив з настанням 1 січня 2000 року. У світі ЕОМ ходять поговірки, що 31 січня 1999 року всі комп’ютери з настанням 23 години 59 хвилин повинні були автоматично і назавжди вимкнутися. Знову ж таки, знайшовся ще один безумець, який сказав, що це буде кінець світу, але він не врахував одного – якщо Бог дав людині розум, щоб створити комп’ютер, то в його силах допомогти людині і надалі керувати програмами, які вона створила. Станом на грудень 1999 року всі ОС були перероблені і той кінець світу так і не настав.
З 1977 року пройшло 35 років, з 1999 року 13 років. Дорогі друзі, а що ми маємо зараз? Знайшовся у нас ще один «кінець світу» який, по чиїх то припущеннях, настане 13 січня 2012 року. Особисто я – твердо впевнений, що він не настане. Не хочу бути голослівним, тому  спробую довести свою думку. Кожен з нас твердо вірить в істинність святого письма, тому що жодна наука ще не перевершила такої глибокої мудрості яка написана там, а коли уважно прочитати –  то там зауважено, що «…Ніхто ані люди, ані Ангели, і навіть Бог-Син  окрім Бога-Отця, не знають коли наступить  кінець світу». На мою думку, це знову ж таки піар хід якоїсь людини, яка вже не знає, що їй вивчати. А ніхто не задумується  скільки нервів і сил вони забрали тим людям, які їм повірили. Адже кінець світу, нам людям, неможливо передбачити.

Роман Гайдар

Залишити відповідь

Next Post

Оголошено твори на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка

Секретаріат Шевченківського комітету, відповідно до Положення про Національну премію України імені Тараса Шевченка, завершив прийом документів від установ, організацій, творчих спілок, які висунули літературно-мистецькі твори на здобуття Національної премії. На офіційному сайті Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка у розділі «Список поданих творів» за напрямами: «Література», «Літературознавство і […]