Натяжні стелі у Золочеві

steli (1)Натяжні стелі – справжня знахідка для тих, хто мріє відремонтувати стелі в будинку раз і назавжди. Це особливо міцна плівка ПВХ, яка натягається в одній площині з основною стелею, на відстані не менше 3 см від неї і забезпечує ідеально рівну і гладку поверхню.
Натяжні стелі мають гарний вигляд, приховують дефекти і нерівності поверхні, їх легко вмонтовувати. Окрім того, натяжні стелі підходять для стель будь-якої висоти і форми, мають добрі волого- і вогнестійкість і якщо й зменшують висоту приміщення, то не набагато (2—3 см).
Існують різні варіанти фактур натяжних стель — під мармур, під дерево, матові, лаковані, під тканину або навіть під замшу.
Електричне живлення доставляється до встановлених попередньо засобів освітлення, після чого встановлюється сама натяжна стеля. Найновішою технологією вважаються анімаційні натяжні стелі.
Переваги натяжної стелі порівняно із звичайним спорядженням стелі:
– висока швидкість монтажу і скорочення трудовитрат,
– забезпечення захисту приміщення від протікань зверху,
– естетичні властивості
– можливість виконати практично будь-які дизайнерські рішення.
У Золочеві  надають повний спектр робіт і послуг по монтажу та сервісному обслуговуванню натяжних стель:  тел: 097 265 12 73 (Ігор), 067 724 42 37 (Сергій)
www.steli-clipso.at.ua

steli (2)

Залишити відповідь

Next Post

Золочівська ОДПІ: До уваги платників податку на прибуток!

Золочівська ОДПІ нагадує , що відповідно до статті 49 Податкового кодексу податкові декларації за звітний рік подаються платниками протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного року. Якщо останній день строку подання припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний банківський день, що […]