Націоналістичні сили провели у Києві «Віче гідности»

24 лютого 2019 року на Майдані Незалежності в центрі української столиці відбулася акція об’єднаних сил націоналістів «Віче гідности» з вимогами «За чисті вибори, за гідне життя».

“Цією акцією націоналісти відкривають масштабну кампанію протидії підкупу під час президентських і парламентських виборів. Організатори запевняють, що жорстко переслідуватимуть тих, хто організовує масову скупку голосів. У заході беруть участь близько 10 тисяч представників різних націоналістичних сил (ВО «Свобода», «Правий сектор», «Сокіл», ОУН, КУН, С14, ГО «Яворина» та ин).

Виступаючи перед учасниками заходу, лідер Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок наголосив: «Ті, хто купує і продає голоси на виборах, – вороги нації та держави. Олігархи є головними «акціонерами» влади в Україні чверть століття. Це вони корумпують державний апарат, плодять кон’юнктурні політпроекти під кожні вибори, скуповують голоси, контролюють президентів або й самі стають ними. Як їм протистояти? Наша зброя – це наш голос. Робімо усвідомлений вибір! Без підкупу, маніпуляцій і фальсифікацій. Не даймо вкрасти майбутнє у нас і наступних поколінь українців!».” – йдеться у повідомленні прес-служби ВО “Свобода”.

Як наголошують ініціятори акції, вибори як інструмент народовладдя повинні бути чистими – «без гречкосіїв, лавочок й фінансових заохочень для виборців». Вони закликають усіх небайдужих долучитися до боротьби за чисті вибори.

Зазначимо, що на «Віче гідности» також були і мешканці Золочівського району, яких ви можете бачити на фото.

Залишити відповідь