Нацгвардії видали неякісну форму, на суму 42 мільйони

atoСлужба безпеки України викрила факти постачання підрозділам Національної гвардії непридатної для використання військової форми на суму 42 мільйона 200 тисяч гривень. Про це інформує Прес-центр СБУ.

Дві комерційні фірми поставили до Центральної бази забезпечення Нацгвардії костюми – «польові літні» та «утеплені польові».

Експертиза, проведена за ініціативою СБУ, встановила, що за технологією виготовлення, конструкцією, повітропроникністю, товщиною пакету утеплювача, сумарним тепловим опором, маркуванням та зовнішнім виглядом форма не відповідає вимогам державних стандартів.

Використання цієї літньої форми – може спричинити перегрів організму бійця, призвести до захворювань, пов’язаних з порушеннями гігієни. Зимова форма, відповідно, не забезпечуватиме необхідний рівень теплового захисту. Крім того, відсутність маркування або його невідповідність фізичним розмірам створюватиме плутанину при видачі форми особовому складу.

З метою повернення та заміни партії форми і вжиття фінансових санкцій відповідно до умов договору штраф (20% від суми поставки) СБ України поінформувало командування Національної гвардії.


Залишити відповідь

Next Post

У селі Вороняки сталася ДТП (відео)

24 червня  2015 року у  селі Вороняки, Золочівського району, сталася ДТП. Автомобіль Урал не впорався з керуванням і врізався у газову трубу. На щастя обійшлося без травм. Автомобіль пошкодив засоби середнього тиску,  газопровід та ГРП. На місце події виїхала аварійна газова служба, яка зробила все необхідне аби споживачі продовжили отримувати […]