Наслідки пожеж в екосистемах Золочівщини: загорівся будинок та масштабні згарища на полях

Вчергове люди, котрі підпалюють суху траву, приводять до непоправних наслідків. Зокрема, минулими вихідними мешканці Золочева та району знову змушені були дихати канцерогенами із димової завіси, яка виникала внаслідок пожеж в екосистемах.

Горіли дерева, кущі, трава і всі живі безпомічні істоти, які жили на території, що охопив вогонь.

“24 березня 2019 року 0 13:23 поступило повідомлення про пожежу сухої трави та очерету в місті Золочів. На місце події було відправлено одне відділення Державної пожежно-рятувальної частини м. Золочів. Пожежу вдалося ліквідувати о 15 год.” – про це в коментарі “Золочів.нет” розповів інженер з пожежно-рятувальних робіт 13 ДПРЧ ГУ ДСНС у Львівській області Маркіян Сембай.

Вогонь не береже і будинків.

“Також, 23 березня 2019 року, під час спалювання сухої рослинності у селі Косичі, Золочівського району, загорівся житловий будинок.Слід зазначити, що станом на сьогоднішній день (24.03.2019) пожежно-рятувальними підрозділами Золочівського району 20 виїздів здійснено на гасіння сухої рослинності.В черговий раз звертаємося до жителів району з проханням не допускати пожеж в екосистемах. Такі безвідповідальні дії призводять до значних матеріальних збитків винищення усього живого та забруднення навколишнього середовища.” – розповідає Маркіян Сембай.

Нагадаємо, що за підпали сухої рослинності передбачені штрафи. Але, мабуть, недостатньо штрафують або замалі штрафи, оскільки пожежі в екосистемах продовжують спалахувати.