Наскільки безпечно купувати бюджетні кондиціонери: аргументи «за» і «проти»

кондиціонери

В асортименті кондиціонерів регулярно з’являються недорогі моделі. Вони орієнтовані на економних користувачів, не готових переплачувати за додаткові функції та великий запас потужності.

На невисоку ціну потенційні покупці реагують по-різному. Одні вважають її вагомим аргументом на користь техніки, а інші — сприймають як ознаку поганої якості. Втім, сучасні виробники з легкістю доводять, що дешеві кондиціонери бувають надійними та довговічними.

Тривалим строком експлуатації може похвалитися доступний у магазині https://www.moyo.ua/bt/klimaticheskaya-tekh/kondicionery/neoclima/ кондиціонер Neoclima NS/NU-07AHX.

З найкращого боку показує себе у процесі експлуатації Leberg LBS-FRA08/LBU-FRA08, який коштує менш як 250 доларів.

Хороші бюджетні кондиціонери також можна знайти серед Cooper&Hunter. Наприклад, CH-S07XN7 PRIMA PLUS продається за низькою ціною, але має високий ККД.

Критерії вибору дешевого кондиціонера
Купувати дешеві кондиціонери цілком безпечно за умови грамотного підходу до їхнього вибору. Під час пошуку оптимальної моделі доцільно звертати увагу на п’ять характеристик:

 • тип використовуваного фреону,
 • якість матеріалів виготовлення,
 • потужність компресора,
 • робоча площа,
 • типи фільтрів.

Також неабияке значення має тривалість гарантійного обслуговування. Звісно, тривала гарантія не може застрахувати від збоїв у роботі, але вона підтверджує впевненість виробника у якості девайса.

Причини для придбання дешевого кондиціонера
Попри скептичне ставлення деяких користувачів, у дешевих кондиціонерів багато переваг. Найголовніші з них:

 • Енергоефективність

Бюджетні пристрої підтримують небагато режимів, тому витрачають мінімум електроенергії.

 • Різноманітний вибір

У бюджетній категорії цін представлено дуже багато кліматичних пристроїв.

 • Широкі можливості встановлення

Недорогу модель можна встановити у будь-якому приміщенні.

 • Підтримка функцій, що мають попит

Дешеві кондиціонери працюють на охолодження та обігрів.

 • Лаконічний дизайн

Виробники часто економлять саме на дизайні, тому дешеві пристрої виглядають мінімалістично і стримано.

Щоб зберегти собі кілька сотень або тисяч гривень на купівлі кондиціонера, варто:

 • Обирати не новинки, а моделі, які з’явилися на ринку один або кілька років тому. Вони коштують дешевше, ніж найсвіжіші розробки іменитих брендів.
 • Надавати перевагу товарам, які продаються зі знижкою. Навіть топовий кондиціонер LG за посиланням https://www.moyo.ua/bt/klimaticheskaya-tekh/kondicionery/lg/ можна замовити за суперціною у період дії спеціальних пропозицій.
 • Вибирати пристрої без зайвих функцій. Якщо опції осушення повітря або іонізації непотрібні, переплачувати не варто.

Недоліки дешевих кондиціонерів
Аргументом проти придбання дешевого кондиціонера можна вважати недостатню потужність. На жаль, серед бюджетних пристроїв рідко зустрічаються такі, які підходять для експлуатації у приміщеннях великої площі.

Ще один недолік — високий рівень шуму. Щоб здешевити пристрої, виробники відмовляються від додаткової шумоізоляції.

Також серед мінусів відсутність у деяких моделей інтелектуальних функцій на кшталт самодіагностики та автоматичного перезапуску.

Висновки
Переваг у недорогих кондиціонерів значно більше, ніж недоліків, а це значить, що їхнє придбання точно не можна вважати безглуздою і невигідною інвестицією.

У багатьох випадках купівля дешевих кліматичних приладів виправдана на 100 відсотків. Наприклад, експлуатація бюджетних систем кондиціонування раціональна на дачах та в інших приміщеннях, призначених для тимчасового проживання.

Next Post

Вітання для Кузьмочко Галини Збиславівни

Святкує ювілей Кузьмочко Галина Збиславівна. Кохану дружину, дорогу маму, бабусю вітають чоловік Андрій, син Андрій, дочка Мар’яна, зять Василь, внук Тимофійчик. Здоров’я й щастя зичимо Вам щиро, Щоб серце Ваше, не боліло, Щоб радісним і довгим був Ваш вік З добром, любов’ю, спокоєм і миром! Хай ваше щастя квітне веселково, […]
Вітання