НАШІ СИЛАЧІ – ЧЕМПІОНИ!!!

lisej22 квітня 2014 року в м. Львові відбулися обласні змагання з гирьового спорту серед професійно – технічних закладів. На цих змаганнях прийняло участь більше 100 учасників. Змагання проводились з гирями вагою 24 кг. Спортсмени виконували поштовх двома руками та ривок почергово двома руками.
Добре від Золочівського професійного ліцею виступив Юрій Діжак у ваговій категорії до 63 кг зайнявши третє. У ваговій категорії до 68 кг Юрій Крупа став чемпіоном. У ваговій категорії до 78 кг Ігор Ільчина зайняв друге місце. Відмінно виступив у ваговій категорії до 95 кг Віталій Кальченко, який став чемпіонам!  У своїх вагових категоріях Роман Длугош та Петро Гринчишин внесли вагомий внесок для загального заліку і команда Золочівського професійного ліцею стала чемпіоном Львівщини! На другому місці команда професійного ліцею №12 м. Львова, на третьому місці силачі з м. Янів.
Команда переможці та призери нагороджені грамотами.
Готував нашу команду до змагань тренер Варлам Андрій Васильович.
Керівник фізвиховання Зозуля В. М.

Мар’яна Зозуля


Залишити відповідь

Next Post

Росія продовжує вимагати федералізації і позаблокового статусу України

Події на сході України доводять необхідність проведення в країні конституційної реформи та федералізації держави, заявили у Міністерстві зовнішніх справ Росії. Як йдеться у заяві, розміщеній на сайті російського МЗС, в Росії «уважно спостерігають за подіями у східних і південних регіонах України». “Як неодноразово зазначала російська сторона, без реальної конституційної реформи […]