Наше майбутнє – у наших руках (відео)

vzatkaНаприкінці 2015 року, за ініціативи Львівського обласного учнівського парламенту, стартувала акція «Наше майбутнє – у наших руках». Мета акції – привернути увагу громадськості на деякі проблеми, які бентежать сучасну молодь і охопити усю Львівську область. Для цього потрібно із мотивуючими плакатами, які акцентують на певній проблемі, простояти у відповідному місці 5-10 хв.

Облетівши м.Львів, м.Червоноград, м.Сокаль, м.Стрий та м.Городок, естафету передали і нам, на виконання якої нам було дано 7 днів. І хоча відлік часу розпочався ще під час зимових канікул, юні золочів‘яни достойно виконали поставлене завдання і передало естафету учнівському самоврядуванню м.Буськ.

На вулицях міста та у стінах рідних шкіл, ми хотіли привернути увагу перехожих, щоб кожен із них задумався: «А, можливо, саме я можу хоч щось зробити корисне для своїх рідних чи друзів, школи чи міста?…А, можливо, навіть і країни?..».Пам‘ятаймо, що великі зміни у нашій країні, залежать від маленьких змін у кожному з нас. Прислухаймось до дитячих сердець, бо саме вони нам щиро підкажуть, якими ці зміни повинні бути.

Мар‘яна Ясіновська,
координатор учнівського самоврядування Золочівщини

Залишити відповідь

Next Post

Запрошуємо на концерт Ірини Федишин у Золочеві

У неділю, 31 січня о 17 годині у  Золочівському Народному домі виступить Ірина Федишин із новою програмою “УКРАЇНА КОЛЯДУЄ”. Живий звук. Квитки на концерт можна придбати в магазині “Квест”(м. Золочів, вул. Рєпіна, 1)  та у Золочівському Народному домі. Контактний тел.: 096 742 49 88. Поділіться цим у соцмережах: