Нарада

10 травня 2011 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, заступник голови РДА Роман Сухецький, керівники управлінь та відділів РДА взяли участь у щопонеділковій обласній селекторній нараді голови Львівської облдержадміністрації Михайла Цимбалюка.

Також, сьогодні голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, провів нараду за участю заступника голови райдержадміністрації керівників управлінь, відділів інших структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих служб району. Під час наради було обговорено питання: розрахунки за газ, електричну та теплову енергію; ремонт доріг; благоустрій території міста і населених пунктів району; ефективність роботи комунальних служб району; про погашення заборгованості із виплати заробітної плати; про завершення комплексу весняно-польових робіт; підготовка до святкування Свята Героїв та 200-річчя від Дня народження М. Шашкевича та інші. За підсумками наради дано конкретні доручення керівникам відділів, управлінь райдержадміністрації та окремим службам району про виконання яких доповісти на наступній нараді 16 травня 2011 року.

Крім цього, голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, провів нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району.

За матеріалами: zolochiv-rda.gov.ua

Залишити відповідь

Next Post

Історія меценатства на Золочівщині

Хочеться відзначити, що у Золочеві благодійна діяльність завжди знаходилась на значному рівні, всіляко заохочувалась і підтримувалась міщанами. Вже на початку ХVIІ ст. у місті існував будинок убогих для старців та інвалідів. У 1627 р. почалося будівництво шпиталю завдяки фінансовій допомозі Якуба Собеського, а пізніше Яна Собеського для 18 нещасних, безпритульних, […]