Напиши лист до Святого Миколая (відео)

Любі дітки! Щороку у холодні грудневі ночі, коли навколо все вкрите снігом, у віконечка, де живуть хороші і чемні хлопчики та дівчата заглядає добрий святий Миколай. Він приходить непомітно, і тільки до тих хто був слухняним та допомагав мамі і татові протягом усього року. Але щоб про це дізнався святий Миколай, йому неодмінно потрібно написати до 18 грудня листа. В цьому листі опишіть всі свої хороші справи та вчинки, свої побажання та мрії. А якщо ви самі не зможете цього зробити, то попросіть старших допомогти вам написати цього листа.

Автори найцікавіших та найщиріших листів отримають подарунки до дня святого Миколая, від інформаційного порталу “Золочів.нет” та інших добродіїв!

Адже роблячи щасливим когось, сам стаєш щасливішим…

У листі обов’язково вкажіть свої контакти, щоб Миколай знав куди принести подаруночки.

Скринька святого Миколая: s.mukolaj@ukr.net.

Контактний телефон: 0972701452.

Next Post

Вітання для Софійки Грушанської

Найдорожчу, щиру, сонцесяйну красунечку – Грушанську Софійку з ювілеєм, з 10-річчям, вітають батьки Дмитро та Галина, братик Дениско, дядько Роман з сім’єю, дядько Іван з сім’єю, бабуся Ірина, дідусь Йосип та хресні батьки Марія та Богдан. Бажаємо яскравого сонця і попутного вітру удачі. Бажаємо вірних друзів і щасливих днів. Бажаємо […]
Вітання