Наповнили свято радістю добра

З нагоди Великодня подарункові пакунки від ТОВ «Княжі лани» Українського аграрного холдингу отримали люди, що найбільше потребують допомоги.
Отримувати добро – потреба кожної людини.
Творити добро – природа кожної людини.
Любити інших – щастя кожної людини.
Погодьтеся, свято Воскресіння Христового спонукає нас до милосердя, нагадує, що основне покликання людини – бути носієм любові, творцем добра.
Добротворення постійно присутнє в соціальній роботі підприємств Українського аграрного холдингу: незалежно від того, будні це чи свята. У переддень Великодня від ТОВ «Княжі лани» Українського аграрного холдингу вручили продуктові набори найбільш уразливим категоріям населення: малозабезпеченим, учасникам АТО, сиротам та дітям-інвалідам. Такі подарунки – усього більше чотирьохсот – отримали, зокрема, жителі Гончарівської, Єлиховецької, Княжівської, Куровицької, Підлипецької, Скварявської, Словітської, Ясеновецької, Струтинської, Червоненської та Перегноївської сільських рад. Це села, де, власне, обробляє землі товариство «Княжі лани».
Вручали пакунки, повні продуктів, працівники сільгосппідприємства. Багато радості було в очах людей, для яких виявлена увага стала приємним доповненням Великодня. Говорили, що і запашна паска, і інші продукти якраз дуже доречні на свято. Дякували керівництву Українського аграрного холдингу та ТОВ «Княжі лани» за турботу.
Валентина Смаль

Залишити відповідь

Next Post

Пенсій у конвертах немає

Питання легального або нелегального працевлаштування і до сьогодні актуальне у нашому суспільстві. Це завжди вибір – між швидкими і, як може здатися на перший погляд, значними заробітками сьогодні та стабільним, впевненим і застрахованим завтра. Спокушаючись на гроші, з яких не будуть сплачені податки, зупиняються на першому варіанті. Та ніхто не […]