Напиши лист до святого Миколая (відео)

mukolajЛюбі дітки! Щороку у холодні грудневі ночі, коли навколо все вкрите снігом, у віконечка, де живуть хороші і чемні хлопчики та дівчата заглядає добрий Святий Миколай. Він приходить непомітно, і тільки до тих хто був слухняним та допомагав мамі і татові протягом усього року. Але щоб про це дізнався Святий Миколай, йому неодмінно потрібно написати до 18 грудня листа.

В цьому листі опишіть всі свої хороші справи та вчинки, свої побажання та мрії. А якщо ви самі не зможете цього зробити, то попросіть тата або маму допомогти вам написати цього листа.

Автори найцікавіших та найщиріших листів отримають цінні подарунки до дня святого Миколая, від інформаційного порталу “Золочів.нет” !

Адже роблячи щасливим когось, сам стаєш щасливішим…

Скринька святого Миколая: s.mukolaj@ukr.net . А також ви можете принести листи у студію “Квест” або написати у коментарі під цією публікацією.

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Софійки Грушанської

Наше найдорожче сонечко, веселу і завжди усміхнену донечку, внучку, племінницю та сестричку Софійку Грушанську щиросердечно вітають з 5-ти річчям батьки Дмитро та Галина, бабуся Ірина, дідусь Йосип, дядько Роман з дружиною Оксаною, дядько Іван з дружиною Мар’яною та сестрички Діанка і Катруся, братик Владиславчик. Як п’ять виповнюється рівно, Вже видно […]