“Найщиріший фан України” став зіркою інтернету

Хлопчика звати Тимур, йому 6 років і живе він у Києві. Це був його перший вихід на великий футбол.
Після феєричного матчу Україна – Швеція, фотографія з маленьким хлопчиком під назвою “Найщиріший фанат України” буквально підірвала інтернет. Фото з неймовірною швидкістю набирало лайки в усіх соціальних мережах. Знімок навіть опублікували у своїх твітер-екаунтах світові спортивні видання, що мають мільйони читачів – ESPN i SportsCenter. Причина такої популярності проста: саме щирі та відверті емоції дитини – це те, чим жила Україна кілька годин поспіль під час матчу зі Швецією.

Українському ресурсу Inspired вдалося віднайти і поспілкуватися з сестрою хлопчика, якому всього лише 6 років. Як виявилось, герой фотострічок проживає у Києві, і його звати Тимур. Сестра каже, що Тимуру давно хотілося потрапити на справжній футбольний матч, і вчорашній поєдинок між Україною та Швецією став першим матчем, на якому він побував.

Джерело: ТСН.

Залишити відповідь

Next Post

Плекаймо рідне разом із молодіжною громадською організацією “Сокіл”

На Золочівщині розпочала свою діяльність молодіжна громадська організація “Сокіл”. Пріоритетним напрямком організації є, перш за все, духовне та фізичне виховання молоді у дусі рідного – українського.  «Сокіл» виховує у своїх членів любов до Батьківщини, пошану до традицій, історії, культури. У «Соколі» вчать не лише любити українське, а й пропагувати та […]
Золочів.нет