Найпопулярнішою при переході на спрощену систему оподаткування є друга група

Бажання працювати в цій категорії виявили майже 284 тисячі підприємців. Саме стільки заяв надійшло до податкової за 16 днів нового року. Найбільш привабливою ця група виявилася для підприємців Донеччини. За її умовами там працюватимуть понад 29 тисяч платників. Про це нам повідомили у прес-службі ДПС України.

Першу групу спрощеної системи оподаткування обрали 140,3 тис. підприємців. До їх кількості увійшли переважно ті платники, що працювали на фіксованому податку.

У третій категорії вже працюють майже  56,7 тис. платників.

Загалом, до податкової надійшло більше ніж 475 тис. заяв від підприємців – „спрощенців”.

Однак, у податковій прогнозують, що основна кількість заяв надійде потягом поточного та наступного тижнів. Адже кінцевих термін їх подання – 25 січня 2012 року. Саме тому до цього часу графік роботи податкові органи буде подовжено. У будні заяви можна буде подати до 20.00, у суботу – до 16.00.

Закликаємо всіх платників, які працюють на спрощеній системі, вчасно звернутися до податкових органів.

За матеріалами: ДПС

Залишити відповідь

Next Post

Від Маркіяна до Тараса…

До 200-річчя Маркіяна Шашкевича. Проектування і довершення меморіально-історичного комплексу на Білій Горі в честь 200-ліття Будителя Галичини Разом, разом, хто сил має Гоніть у Русі мраки тьмаві, Завись най нас не спиняє Разом к світлу, друзі жваві. Свою Україну любіть. Любіть її… Во время люте, В останню, тяжкую минуту За […]