Найбрудніший предмет в офісі – комп’ютерна мишка

Британські дослідники повідомляють, що найбрудніший предмет в офісі далеко не санвузол і навіть не холодильник. Головний розсадник бактерій – це комп’ютерні миші, обов’язковий атрибут будь-якого робочого місця.

Фахівці побували в 3-х офісах і виміряли ступінь забруднення 158 предметів, зібраних з 40 столів. Отримані дані вони порівняли з рівнем концентрації небезпечних бактерій на поверхнях 28 унітазів.

В ході експерименту з’ясувалося, що шкідливі бактерії знайшли собі більш «затишне гніздечко». Їх улюбленим притулком віднедавна стали комп’ютерні миші. Концентрація шкідливих мікроорганізмів в щілинах техніки перевищила їх чисельність на ручці зливу унітазу в 2 рази, а на сидіннях громадського туалету навіть в 3.

Крім того, на кожному другому столі знаходилася ще мінімум одна небезпечна для здоров’я працівника річ, так чи інакше пов’язана з процесом споживання їжі.

Вчені попереджають: їсти перед комп’ютером не можна. В іншому випадку робоче місце перетворюється в скупчення небезпечних мікробів, в числі яких і паличка золотистого стафілокока, підвищена концентрація якої призводить до пневмонії, зараження крові та інших хвороб з летальним результатом.

Офісних службовців треба якомога швидше відучити від звички, наприклад, їсти і друкувати, так як крихти, які падають на клавіатуру, а також брудні руки, роблять техніку ідеальним місцем для розмноження бактерій.

«Найстрашніше, що ці предмети рідко чистять як слід. Так, якщо кружки періодично миються, а поверхня столу протирається, зайнятися клавіатурою та мишкою офісним працівникам у голову не приходить», – констатують британські дослідники, відзначаючи, що жінки офісного планктону в акуратності не сильно перевершують чоловіків.

У числі інших шкідливих для здоров’я людини предметів експерти назвали холодильник, магазинні кошики і візки, а також мобільні телефони.

Джерело: Факти.

Залишити відповідь

Next Post

Можуть притягнути до відповідальності за необережні коментарі та за непристойні фотографії в соціальних мережах

Користувачів інтернету в Україні починали притягати до відповідальності за необережні коментарі в соціальних мережах і за непристойні фотографії на сайтах знайомств. Про це повідомляє Weekly.ua з посиланням на дані правоохоронних органів. За інформацією журналу, вже зафіксовано низку випадків, коли користувачі мережі понесли відповідальність за такі правопорушення у мережі. Суд розбирав […]