Найактивніші клієнти он-лайн магазинів – користувачі планшетів

Компанія Adobe Systems дослідила, хто найактивніше витрачає гроші на покупки у всесвітній мережі. Як виявилося, власники планшетів у 2011 році купили в Інтернеті товарів на 50% більше, ніж користувачі стаціонарних комп’ютерів та смартфонів.

Більше того, середній чек таких клієнтів щонайменше на 20% більший, ніж у всіх інших юзерів. У Adobe, кажуть, причина такої інтернет-марнотратності – вік та стать власників планшетів. Типовий користувач: чоловік віком від 18 до 34 років з стабільно високим рівнем прибутку.

Найактивніше він купує товари он-лайн за допомогою планшету у вихідні дні. Зазначимо, для того, аби дізнатися приблизний портрет найактивнішого он-лайн-покупця, спеціалісти проаналізували дані про більш, ніж 16 мільярдів візитів на сайти, що продають товари у мережі.

За матеріалами: 24 канал

Залишити відповідь

Next Post

У дитячі садочки дозволять приймати дітей без щеплення

Верховна рада ухвалила в першому читанні законопроект, який дозволить приймати непривитих дітей у дитсадки. “За здоров’я своїх дітей відповідають батьки в першу чергу і їх домашній лікар. Якщо вони мають загальний контакт з лікарем і лікар це підтримує, то я згодна з “радою” про те, щоб дійсно не прививали дітей. […]