Нагороджуватимуть премією імені Героя України Степана Бандери

Депутати Львівської обласної ради затвердили Положення про Обласну премію імені Героя України Степана Бандери, яку присуджуватимуть у галузі державотворення, та затвердили склад журі з присудження премії. Про це нам повідомили у прес-службі Львівської обласної ради.

Подаємо текст Положення.  
1. Премію обласної ради призначають у галузі національного державотворення.
2. Премією відзначають громадських і політичних діячів, державницькі та громадські інституції, науковців за вагомий внесок у розбудову національної української держави, доленосні громадсько-політичні рішення та науково-теоретичні напрацювання у царині державотворення.
3. Премію присуджують щорічно напередодні 1 січня – дня уродин Степана Бандери (цьогоріч – з нагоди Акта відновлення Української держави 30 червня 1941 року з урочистим врученням 30 червня 2012 року).
4. Здобувача премії (особу чи інституцію) висувають громадські, політичні та наукові інституції з обов’язковими рекомендаціями (в довільній формі) щонайменше трьох авторитетних громадських, політичних та наукових діячів способом подання текстового тезового викладу своєї громадської, політичної та наукової діяльності та її результатів в українському державотворенні (проект, винахід, інвестиції, науково-теоретичні праці: монографія, посібник тощо відповідного спрямування).
5. Премія передбачає три номінації: громадська, політична, науково-навчальна національна державотворча діяльність.
6. Грошова винагорода кожного з лауреатів премії становить 20000 грн. Якщо здобувачі не відповідають заявленим вимогам, можливе присудження премії лише в окремих номінаціях або взагалі відсутність лауреата впродовж того чи того року.
7. Львівська обласна рада зберігає за собою право висунення власної кандидатури з запрошенням до конкурсу.
8. Матеріали – як здобутки за останні три роки – на здобуття премії приймають на адресу Львівської обласної ради (комісія з питань освіти і науки, вул. Винниченка, 18, м. Львів, 79008) у 2012 році – до 01 червня та, у разі присудження, урочисто оголошують лауреата премії імені Героя України Степана Бандери з нагоди Акта відновлення Української держави 30 червня 2012 року; у подальші роки – у межах від 30 червня до 1 грудня.
9. Здобувачі премії не обмежені проживанням на території Львівської області.
10. Кандидатури на призначення премії способом таємного голосування розглядає журі, до складу якого входять члени постійних комісій з питань освіти та науки і з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації.
11. Журі повноважне за умови участі в ньому більшості від загального складу журі.
12. Якщо на здобуття премії висунуто кандидатуру із членів журі, то ця особа не бере участі в обговоренні поданих кандидатур.
13. Рішення з кожної кандидатури приймають на основі голосування:
– більшістю від присутніх на засіданні членів журі;
– за розгляду лише одного претендента у кожній номінації – 2/3 від присутніх на засіданні членів журі.
14. Якщо жоден із претендентів не набрав необхідної кількості голосів, відбувається переголосування серед 2-х претендентів, що набрали більшу кількість голосів.
15. Якщо претенденти в одній із номінацій набрали однакову кількість голосів журі ухвалює, шляхом відкритого голосування, одне з таких рішень:
– премію поділити порівну;
– не присудити жодному претендентові;
– провести переголосування.
16. Рішення про присудження премії оголошується в пресі, електронних засобах масової інформації.

Залишити відповідь

Next Post

Пам'яті Героїв Крут

Поділіться цим у соцмережах: