Нагородження у Львівському управлінні НБУ

Творчість дітей – це чарівний світ, в якому цікаво всім – і самим дітям і дорослим! Дитячі малюнки надзвичайно безпосередні, талановиті і навіть геніальні. Творчістю дорослого художника, як правило, керує мозок, а пензлем дитини управляє інтуїція. Малюнки та творчість дітей взагалі заряджають енергією і оптимізмом. Малювання дає можливість висловити те, що в силу вікових обмежень дитина не може висловити словами.
Саме необмежена дитяча фантазія три роки тому надихнула керівництво Національного банку України започаткувати Конкурс дитячих малюнків, який з успіхом проходить по всій території нашої країни.

Третій рік поспіль, вихованці гуртка «Палітра» (керівник Гевко Галина Іванівна) беруть участь у конкурсі « НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК МАЙБУТНЬОГО».
Нещодавно у стінах Львівського управління НБУ відбулось нагородження переможців, номінантів та дипломантів І- туру ІІІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку. Цього року також маємо дуже хороші результати.
Переможці:
Номінант конкурсу – Сукмановська Марія,
Диплом І-го ступеня: Вонс Віталій, Гевко Мар’яна, Сердюкова Юлія, Сукмановська Марія.

Гуртківці та керівник Гевко Г.І. були нагороджені дипломами та цінними подарунками.
На конкурс було надіслано 35 художніх робіт. Всі наші діти – учасники конкурсу були нагороджені грамотами,а саме: Буртняк Тереза, Плотиця Артем, Костенко Софія, Винник Соломія, Гевко Оксана, Тимракевіч Анна, Ковалишин Вікторія, Шептицький Павло, Підгірна Василина, Підгірна Христина, Ананієв Віталій, Мурин Денис, Болюбаш Ярослав, Бейко Назар, Куспісь Каміла, Козич Юлія, Скіп Ольга, Ільчук Наталія, Бойко Анастасія, Шайген Анна, Мацідонська Мар’яна.
Вітаємо наших юних художників!
Довідкa:

НБУ у 2012 році започаткував конкурс дитячого малюнка “Національний банк майбутнього”. Слід зазначити, що на обласному етапі переможцями I-го Всеукраїнського конкурсу стали двоє наших золочів’янок: Юлія Козич та Марія Сукмановська(Обидві вихованки гуртка “Палітра” ЦДЮТ м. Золочів, керівник Гевко Галина). На заключному етапі I-го Всеукраїнського конкурсу переможцем стала Юлія, яка посіла III місце.
А у 2013 році переможцем I-го обласного туру ІІ Всеукраїнського конкурсу сталаСукмановська Марія.


Залишити відповідь

Next Post

Співачка Руслана стала «Почесним громадянином Львова»

3 травня, під час зборів Львівської міської ради присвячених Дню міста, звання «Почесний громадянин Львова» було присвоєно українській співачці Руслані Лижичко, що була одним з найактивніших координаторів Євромайдану у Києві. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської міської ради. Також за особистий приклад, відвагу та мужність, проявлені під час протестних […]