Нагородження “Праведників народів світу”

У приміщені Першого українського театру для дітей та юнацтва (вул. Гнатюка, 11), 18 травня 2011 року, відбудеться урочиста церемонія нагородження дипломами та медалями “Праведників народів світу”.

В  цей рік церемонія нагородження відбуватиметься в рамках міжнародної наукової конференції «Праведники – рятівники життя: історичний досвід та моральні уроки».

Заходи розпочнуться о 15:00 год круглим столом, на якому зустрінуться праведники народів світу та люди, які були врятовані віл Голокосту. Після закінчення круглого столу відбудеться прес-конференція. Завершиться все виставою «Голокост очима дівчинки» від театру «Дебют» ВЄБФ «Хесед-Ар’є».

В Україні нараховується понад 2200 Праведників народів світу.

За матеріалами: www.city-adm.lviv.ua

Довідка:

Праведники народів світу – цей термін використовується в юдаїзмі і стосується не-євреїв, які виконують Сім законів Ноя і таким чином заслуговують на царство небесне.
В світському житті термін використовується державою Ізраїль для відзначення не-євреїв, які ризикували життям під час Голокосту, щоб врятувати життя євреям від знищення нацистами. Також часто світська нагорода перекладається українською просто Праведники світу.

За матеріалами: uk.wikipedia.org

Next Post

100 років Пласту

У Львові розпочинаються святкування 100-ліття від заснування Пласту в Україні. На святкування до Львова з’їдуться скаути з України, Словаччини, Чехії, Польщі, та Угорщини. Дійства приурочені відзначенню цієї дати призначені на 21 та 22 травня 2011 року. Поділіться цим у соцмережах: