Державні нагороди для мужніх золочів’ян

nagoroda17 лютого в Києві в урочистій обстановці старший сержант Петро Гарматюк згідно Указу Президента України за особисту мужність та героїзм виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України отримав державну нагороду – медаль «За військову службу Україні». Почесну нагороду вручив  міністр Міністерства Внутрішніх Справ України Арсен Аваков.
20 квітня у Львові пройшла церемонія нагородження військовослужбовців nagoroda2Національної гвардії України. Приємно зазначити, що серед нагороджених були присутні троє військовослужбовців Навчального центру Національної гвардії України, а саме старший лейтенант Олег Мівшук, прапорщик Євген Можаєв та старший солдат за контрактом Василь Пітушевський.
Указом Президента України від 25.03.2015 року № 176 за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у боях за територіальну цілісність вони отримали державні нагороди (медаль «За військову службу Україні»).

Клопотання про відзначення державними нагородами надходило від керівництва АТО. Своїм прикладом військовослужбовці Навчального центру НГУ надихають інших воїнів на героїчні та мужні вчинки. Про це “Золочів.нет” повідомили у Золочівській РДА.

Фото: Майор Роман Сидорович


Залишити відповідь

Next Post

Руфер Мустанг воює у складі полку "Азов"

Mustang Wanted, український руфер, в даний момент воює в званні рядового у складі полку “Азов”. Про це повідомляє  Громадське.  з посиланням на видання 0629  та полк “Азов”   Нагадаємо, що Mustang Wanted перефарбував в кольори українського прапора зірку на московській висотці на Котельнической набережній, за що оголошений в розшук у справі […]