Нагородження переможців конкурсу на кращий малюнок «Україна – це Європа»

2 червня 2017 року у Золочівській райдержадміністрації відбулося нагородження переможців конкурсу на кращий малюнок «Україна – це Європа».

В рамах проведення Дня Європи 19 травня 2017 року стартував конкурс на кращий малюнок у двох вікових категоріях: 11-14 років та 15-17 років.

Мета конкурсу – це популяризація європейського культурного надбання серед громадськості, зокрема молоді та проведення у районі заходів з неформальної освіти для молоді. Попередньо журі конкурсу визначило кращих виконавців з художнього мистецтва. Працівники відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації зорганізували даний конкурс в основі якого є популяризація творів образотворчого мистецтва та державна підтримка кращих молодих художників-початківців. Кожен із переможців конкурсу мав змогу продемонструвати присутнім свою роботу та провести її презентацію.

Начальник відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Ольга Боса (Кіс) привітала переможців та вручила грамоти та подяки від райдержадміністрації.

Переможці у віковій категорії 11-14 років:

-Ільчук Наталя- І місце;
-Каліта Ірина – ІІ місце;
-Винник Соломія – ІІІ місце;

віковій категорії 11-14 років:

– Ірза Діана – І місце;
– Костенко Софія – ІІ місце;
– Підгірна Христина – ІІІ місце.

Надзвичайно приємно, що до участі в конкурсі приєдналися і діти з особливими потребами району. Усі переможці та учасники конкурсу отримали цінні подарунки та квіти.

Подякою райдержадміністрації також нагороджено керівника арт-гуртка «Палітра» Галину Гевко за сумлінну творчу працю, підготовку учнівської молоді до конкурсу «Україна – це Європа», вагомий особистий внесок у розвиток художнього мистецтва в районі.

Залишити відповідь

Next Post

У Золочеві навчать дітей рахувати швидше калькулятора

Будь-які батьки хочуть, щоб їхня дитина була різнобічно розвинена і успішна в житті. І це безпосередньо залежить від того фундаменту, який закладають в дитини до 14 років, поки її мозок по-справжньому пластичний і найбільш сприйнятливий для знань і корисних навичок. Дати таку основу, яка допоможе дитині реалізувати потенціал свого інтелекту […]