Надія Савченко оголосила голодування до кінця суду

savchenkoКолегія суддів у справі української льотчиці Надії Савченко під час засідання в Донецькому міському суді (Ростовська область) відмовила в клопотанні сторони захисту про долучення до кримінальної справи документів, отриманих через генеральне консульство України в Ростові-на-Дону, повідомив адвокат Н.Савченко Микола Полозов у Twitter, пише Громадське.

«Прокурори багатослівно заперечили проти вчорашнього клопотання захисту. Суд за хвилину відмовив», – написав М.Полозов.

В той же час Надія Савченко наголосила, що оголошує голодування до кінця суду над нею.

«Я з завтрашнього дня оголошую голодування до кінця суду!», – процитував Савченко адвокат Микола Полозов.

За його словами, після вироку вона оголосить сухе голодування.

«Її вимога – звільнення», – наголосив Полозов.

Перед тем він повідомив, що прокурори просять продовжити термін утримання під вартою Савченко на строк до 16 квітня 2016 року.

Адвокати народного депутата України, льотчиці Надії Савченко оскаржили продовження їй строку утримання під вартою, про це повідомив її адвокат Микола Полозов у Twitter.

«Захист Савченко подав скаргу на продовження терміну утримання Надії під вартою в Ростовський обласний суд», – написав він.

Джерело: Громадське.

Залишити відповідь

Next Post

Золочів'янин виборов ІІ місце на турнірі по боксу у Трускавці

З 10 по 12 грудня 2015 року у Трускавці відбувся традиційний турнір з боксу серед юнаків 2000-2003 р.н. Змагання проводились під гаслом «За мир та єдність України». У Трускавець завітало 14 команд із Львівської, Чернівецької та Івано-Франківської областей України, а також Польщі та Чехії. Всього у змаганнях брали участь 110 […]