Надіслати повідомлення про прийняття працівника на роботу можна через Електронний кабінет

Фахівці податкової служби нагадують, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення територіального органу ДПС.
Форма Повідомлення про прийняття працівника на роботу  і порядок його подання  постановою КМ України від 17.06. 2015 № 413 із змінами та доповненнями.
Повідомлення подається роботодавцем до територіальних органів податкової служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за формою згідно з додатком до Порядку № 413 до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:
засобами електронного зв’язку з використанням кваліфікованого електронного підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронних довірчих послуг;
на паперових носіях разом з копією в електронній формі; на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п’ятьма особами.
Для подання  Повідомлення в електронному вигляді здійснюється  вхід до Електронного кабінету за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.
Доступ до приватної частини (особистого кабінету) Електронного кабінету надається після проходження користувачем електронної ідентифікації онлайн з використанням кваліфікованого електронного підпису.
Режим «Введення звітності» Е – кабінету забезпечує можливість створення платниками податкової, фінансової, статистичної звітності, звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, в тому числі Повідомлення, підписання і подання такої звітності до контролюючих органів. Для формування Повідомлення в режимі «Введення звітності» платник самостійно встановлює фільтр за параметрами: рік, період, щодо якого здійснюється звітування, за допомогою кнопки «Створити» обирає форму «J(F)3001001» Повідомлення про прийняття працівника на роботу», зазначає відповідний територіальний орган ДПС (регіон, район) в полі «Код ДПІ» (за замовчуванням встановлено орган ДПС за місцем основної реєстрації) та натискає кнопку «Створити».Режим «Перегляд звітності» надає користувачу Е- кабінету можливість перегляду поданої звітності.
Вкладка «Вхідні документи» режиму «Вхідні/вихідні документи» надає доступ до квитанцій щодо приймання та обробки податкової звітності, інформаційних повідомлень, кореспонденції тощо, надісланої користувачу Електронного кабінету.
Додатково повідомляємо, що для інформаційної підтримки та допомоги платникам при користуванні Електронним кабінетом, відкрита та приватна частини Е- кабінету містять режим «Допомога», в якому розміщено інструкцію користувача по кожному режиму Е- кабінету.
Також звертаємо увагу, що офіційно працевлаштований працівник має гарантії соціального захисту власних інтересів, гарантовані права на соціальні виплати та пенсійне забезпечення.

Буський сектор організації роботи
організаційно-розпорядчого управління
ГУ ДПС у Львівській області

Next Post

Винайму квартиру у Золочеві

Сім’я без шкідливих звичок винайме квартиру у Золочеві. Порядність та вчасну оплату гарантую. Контактний тел.: 0686144723. Поділіться цим у соцмережах: