Надходження коштів до бюджетів усіх рівнів за 5 місяців 2017 року

Під час брифінгу для представників засобів масової інформації начальник Буської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області повідомив про надходження до бюджету за 5 місяців поточного року.
Завдяки налагодженій роботі до Зведеного бюджету від платників Буського, Бродівського, Золочівського та Перемишлянського районів надійшло 324,3 млн грн податків, зборів (обов’язкових платежів).
З них до Державного бюджету сплачено 123,3 млн грн, та 200,9 млн грн до місцевих бюджетів.
Основні податки, які забезпечують надходження до бюджетів усіх рівнів такі:
– податок на додану вартість – 37,2 млн грн;
– податок на прибуток підприємств – 22,9 млн грн;
– податок на доходи фізичних осіб – 176,1 млн грн.
На завершення зустрічі Анатолій Сисюк наголосив, що стабільне надходження до бюджетів – це результат плідної співпраці фахівців інспекції з платниками податків. Саме від них залежить, як вчасно буде наповнюватись бюджетна скарбниця, тому плідна співпраця між платниками податків та органами державної фіскальної служби є запорукою виконання поставлених державою завдань.

Сектор організації
роботи Буської ОДПІ ГУ
ДФС у Львівській
області

Залишити відповідь

Next Post

На Львівщині стартував пілотний проект Міжнародної організації праці

Державна служба України з питань праці спільно з Міжнародною організацією праці впродовж квітня – серпня 2017 року проводить пілотну інспекційну кампанію щодо виявлення фактів незадекларованої праці у чотирьох областях України, зокрема і у Львівській області. Пілотна інспекційна кампанія проводиться з тим, щоб поширити діяльність Держпраці (в частині інспекції праці) на […]