Начальник охорони із завскладом поцупили з заводу 150 мішків цукру

Працівниками карного розшуку Золочівського РВ УМВСУ у Львівській області передана до Золочівського районного суду справа про викрадення 150 мішків цукру на Золочівському цукровому заводі, склади якого зараз використовуються лише для зберігання готової продукції.

Як вдалося встановити правоохоронцям, крадіжку вчинили свої – начальник охорони підприємства разом зі своїми підлеглими, а допомагав їм у цьому завідувач складу. Про це повідомив кореспонденту ІА ZIK перший заступник начальника Золочівського райвідділу міліції Андрій Германович.

За словами правоохоронця, злочин було розкрито упродовж доби, а речовий доказ – 150 мішків цукру, доки триватиме судовий процес, залишається на складі речових доказів Золочівського РВ УМВСУ.

Джерело:  zik.ua

Залишити відповідь

Next Post

Відбулася історична реконструкція останнього бою Бродівського оточення (відео)

Пам’ятаймо всіх, хто воював в ім’я високої мети — здобути волю для України. Вони діяли відповідно до обставин, які складались в ті важкі часи.  Наш народ був готовий на все тільки б  не допустити повернення  більшовицького  жаху. Адже в період з 1939 по 1941 роки 300 тисяч українців були депортовані […]