Начальник Львівського обласного територіального центру комплектування Олександр Тіщенко залишає посаду

Начальник Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Тіщенко повідомив, що залишає посаду.

“Шановні побратими, українці! Сьогодні для мене важливий день. Після багатьох років служби я залишаю посаду начальника Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Від початку війни з 2014 моя служба була насичена важкими викликами, досягненнями та навчанням. Я вдячний командуванню Генерального штабу ЗСУ за довіру та підтримку, керівництву Міністерства оборони України за можливість служити на благо нашої країни, а також усім членам нашої команди ТЦК та СП за успішну співпрацю та відданість справі. Дякую кожному рядовому, офіцеру і службовцю за ці незабутні роки та спільні зусилля. Разом ми зробили багато для того, щоб забезпечити нашим захисникам підтримку. Окремо хочу висловити щиру подяку нашим хоробрим Воїнам зі львівських батальйонів, які захищали Сумщину в напрямку Білопілля, а також знищували ворога раніше та продовжують це робити сьогодні в Бахмуті. Будемо продовжувати допомагати вам і надалі. Пишаюся тим, що мав можливість служити нашій країні. Продовжую здійснювати захист української державності і надалі. Нові виклики чекають на нас задля спільної Перемоги. Маю честь!”, – написав у Фейсбук Олександр Тіщенко.

Next Post

Інтерв’ю із заступницею директора з наукової роботи Львівської національної галереї мистецтв (відео)

Сьогодні в кадрі заступниця генерального директора з наукової роботи Львівської національної галереї мистецтв імені Б. Г. Возницького Анна Легедза. Бесіда була про Золочівський замок, відзначення 200-річчя галереї, оглядові екскурсії, реставрації та роботу замків. Детальніше дивіться у відео. Поділіться цим у соцмережах: