Начальник ДАІ вирішив судитися з мером Львова

daiНачальник ДАІ Львова Богдан Мицак подав судовий позов на міського голову Львова Андрія Садового, звинувативши його в образі честі та гідності. Про це Богдан Мицак заявив на прес-конференції 31 березня.

Керівник міського ДАІ Богдан Мицак, який  у понеділок поновився на своїй посаді після 14-місячної за станом здоров’я, має намір у суді з’ясувати стосунки з мером Андрієм Садовим.

«Там була образа честі», – пояснив своє рішення звернутися з позовом до суду Богдан Мицак, не уточнивши суму позову.

Очевидно, йдеться про заяву Андрія Садового, яку той зробив 17 березня, коментуючи на прохання журналістів чутки про ймовірне призначення Мицака начальником ДАІ Львівської області.

«Це буде ляпасом і плювком в обличчя Євромайдану. Сьогодні в правоохоронні органи мають приходити люди, до яких є максимальна довіра, ті, які проявили себе адекватно. Громада цього не допустить», – сказав Андрій Садовий.

Раніше Богдан Мицак заявляв, що саме міський голова Львова стоїть діями громадських активістів, які протестують проти його повернення на посаду керівника міського ДАІ, а також ймовірного призначення на посаду начальника ДАІ Львівської області. Мицак також натякнув, що ЗМІ, які належать Садовому (зокрема, і ZAXID.NET), ведуть проти нього інформаційну кампанію.

В інтерв’ю «Галінфо», опублікованому  29 березня, Мицак заявив, що має давній конфлікт з Садовим, який тягнеться ще з 2007 року. Втім, «піком погіршення» стосунків із Садовим Мицак назвав суперечки з приводу транспортної реформи, запровадженої у Львові на початку 2012 року.

«Знаєте, я просто не хотів бути кишеньковим міліціонером. Я був начальником ДАІ міста. І нині Андрій Іванович хоче узурпувати всю владу, щоб  керівники всіх міських органів погоджувалися з ним. Але я кандидат на посаду начальника ДАІ області. Ця структура не підпорядковується Андрію Івановичу, тому я не можу його зрозуміти…», – пояснив суть конфлікту Мицак.

Нагадаємо, що сьогодні Богдан Мицак заявив, що претендує на посаду керівника обласної ДАІ.

Джерело:ZAXID.NET


Залишити відповідь

Next Post

ЦВК для діаспори запровадила «Особистий кабінет виборця»

Центральної виборча комісія на своєму сайті відкрила спеціальний сервіс для українців, які перебувають за кордоном. На цьому інтернет-сервісі українці можуть перевірити свої дані перед голосування на виборах президента 25 травня. Про це повідомив директор департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ Євген Перебийніс, повідомляє прес-служба українського МЗС. У повідомленні зазначається, що […]
Золочів.нет