На звільненій території Херсонщини виявили рештки тіл цивільних

На звільненій території Херсонщини правоохоронці виявили рештки тіл цивільних. Про це інформує Офіс Генерального прокурора:

🔷Прокурори у складі міжвідомчих спеціалізованих слідчо-оперативних груп продовжують фіксувати воєнні злочини військових рф відносно цивільного населення на деокупованих територіях Херсонської області.

🔹Під час чергового огляду місцевості у селищі міського типу Бериславського району у погребі правоохоронці виявили рештки тіл людей.

🔹За попередніми даними, вони належать трьом місцевим мешканцям, які загинули під час окупації населеного пункту.

🔹При первинному огляді скелетованих трупів виявлено тілесні ушкодження у вигляді переломів кісток черепа.

🔹Рештки загиблих направлено для проведення комплексу експертиз, у тому числі ДНК-експертизи.

🔹За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).

Next Post

Звернення Президента України Володимира Зеленського (відео)

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 262-го дня повномасштабної війни війни: «Сьогодні ми всі разом відчуваємо піднесення. Не знаю, чи є у нас хоча б хтось, хто ще не дивився відео з нашими херсонцями, які зустрічають українських оборонців. Місяці російської окупації, місяці знущань над нашими людьми, місяці розповідей, що Росія там нібито […]
Володимир Зеленський