На Золочівському Євромайдані розповіли, що будуть робити дальше (відео)

majdan12  січня 2014 року незважаючи на холодну та вітряну погоду, а також те, що продовжується Різдв’яний цикл свят золочівська громада зібралася на Євромайдані.

До громади звернулися активісти Золочівського Майдану, священники та усі, хто, хотів висловити свою думку. Тут розповіли про останні новини Майдану та  про плани на наступні дні.

“Ми плануємо вранці в середу, 15 січня, відряджати у Київ автобус… Також будемо планувати на Йордан виїзд на Майдан, в суботу 18-го. А  дальше ми будемо планувати також  поїздки на День Соборності України, 22 січня, і також поїздку  29 січня, коли Майдан поїде до станції “Крути”… Хто хоче взяти участь у цих поїздках звертайтеся в штаб, там ми детально розповімо усю інформацію.  ” – розповіли на Золочівському Євромайдані.

Окрім цього на Майдані подякували усім жертводавцям, які підтримують Майдан у Києві.

Детальніше про все, що було на Золочівському Євромайдані дивіться у відео:


Залишити відповідь

Next Post

Виконавчий комітет Золочівської міської ради нагадує

Виконавчий комітет Золочівської міської ради нагадує, що з метою забезпечення догляду та збереження церков під час святкування Різдвяних свят, а також з метою належної охорони та збереження пам’яток необхідно дотримуватись: – Законів України «Про охорону культурної спадщини» та «Про місцеве самоврядування в Україні»; – протипожежних заходів; – умов збереження культурних […]