На Золочівщині знову натрапили на небезпечну знахідку часів другої світової війни

5 липня о 13:54 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що в с. Гончарівка Золочівського району під час проведення земляних робіт на присадибній ділянці, на відстані 50 м від житлових будинків виявлено 75 мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. О 18:50 фахівцями піротехнічної групи 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України цей боєприпас вилучено та знищено у встановленому порядку. Про це “Золочів.нет” повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Львівській області.

Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує правила поведінки при виявленні вибухонебезпечного предмету категорично забороняється:
– торкатися предмету і пересувати його;
– користуватися засобами радіозв’язку, мобільними телефонами (вони можуть спровокувати вибух);
– заливати його рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати;
– торкатися підозрілого пристрою та здійснювати на нього звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини отруйні та чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання.
При виявленні вибухонебезпечного предмету телефонуйте 101 або 102.

Залишити відповідь

Next Post

Винайму квартиру для тривалого проживання

У зв’язку з переїздом на роботу у м. Золочів терміново винайму квартиру для тривалого проживання (1-2 кімнати, з меблями та всіма зручностями). Порядність і вчасну оплату гарантую. Тел.: 096 700 03 34. Поділіться цим у соцмережах: