На Золочівщині знайдено останки німецького солдата часів Другої світової війни (відео)

ostanku14 квітня пошуківцями з Хильчиць – Романом Чучманом і Тарасом Березою при пошуку з металошукачем було знайдено каску. При її піднятті вони побачили в ній людський череп, і повідомили Товариство пошуку жертв війни ,,Пам’ять”. 18 квітня члени товариства виїхали на ексгумацію людського останка.

“При ексгумації ми бачимо, що солдата було розірвано, а тіло скинули у воронку від вибуху. При солдатові був лише ідентифікатор і черевики, які вказують на те, що це вояк німецької армії часів  Другої світової війни. ” – про це “Золочів.нет” повідомив керуючий пошуковою групою товариства пошуку жертв війни «Пам’ять» у Золочівському районі Ігор Кузьма.

Знайдені останки будуть перезахоронені на цвинтарі у селі Потеличі, Жовківського району.

Залишити відповідь

Next Post

В честь Дня пожежника-рятувальника школярі провели захід «Спалах-101» (відео)

17 квітня, відповідно до Указу Президента України від 11 жовтня 2013 року №  555/2013, відзначається професійне свято – День пожежної охорони. Це свято тих, хто щодня ризикуючи власним життям, рятує сотні інших, ліквідовує пожежі, наслідки стихії. Основним гаслом Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області є: […]