На Золочівщині знайдено людські останки часів ІІ світової війни

Днями у Золочівському районі знайдено останки вояків часів ІІ світової війни.

“19 серпня під час пошукових робіт товариства пошуку жертв війни “Пам’ять” було натраплено на копану вже реально яму, в які були гільзи з ІІ світової. Під час пошукових робіт ми копнули ту яму глибше і дальше натрапили на останки людські. ” – розповів “Золочів.нет” керуючий пошуковою групою Товариством пошуку жертв війни “Пам’ять” у Золочівському районі Ігор Кузьма.

Було проведено ексгумацію та виявлено останки двох вояків. Як розповів Ігор Кузьма, що по одностроєві вони можуть належати до “Вермахту” або до української дивізії СС “Галичина”. На цьому полі рівно рік назад було знайдено 40 останків вояків.

Ігор Кузьма звернувся до громади, щоб у випадку коли знаходять людські останки не перекопувати їх, а телефонували на 102 чи до голів сіл, міст.

Залишити відповідь

Next Post

Вас запрошує готель "WEST FORT" у Золочеві

Шановні золочів’яни та гості міста! Вас запрошує готель «WEST FORT», розташований за адресою: м. Золочів, вул.Львівська, 50. Готель обладнаний всім необхідним для відпочинку та комфорту гостей. Для Вас одномісні, двомісні та сімейні номери. Ви зможете відпочити милуючись краєвидом Золочівщини. Провести свій час у затишному кафе готелю. Відсвяткувати важливі для Вас […]