На Золочівщині відбулося відкриття Краєзнавчої бібліотеки Анатолія Недільського

16 червня 2018 року у селі Скнилів, що на Золочівщині відбулося відкриття Краєзнавчої бібліотеки Анатолія Недільського.

Це пізнавальний та культурний проект створений приватним підприємцем, журналістом, політиком, директором львівської книгарні “Рідкісна книга” Анатолієм Недільським.

Загальний бібліотечний фонд закладу на сьогодні становить понад 20 тисяч книг, газет, журналів. Відділи бібліотеки: краєзнавство та історія України, мистецтвознавство, фольклор та етнографія, навчання та виховання, політологія, природничі науки, економіка та господарство, Західна Україна, Центральна та Східна Україна, українська діаспора, періодика, проза і поезія до 1945 року, релігійна музика XVII – XX століть, зарубіжна україніка. Тут працюють два конференц-зали (літні та зимові), читальний зал, зал для презентацій та творчих дискусій, виставкові зали, кімната для кави, для дітей – басейн з підігрівом води та дитячий майданчик, літня сцена, два музеї: краєзнавчо-літературний та музей галицької родини, три кімнати готельного типу.

Перед відкриттям гості мали екскурсію Краєзнавчою бібліотекою. Згодом на літній сцені лунала класична музика та виступи засновника бібліотеки та його гостей.

Записатися на наступні заходи можна через сайт бібліотеки http://nedilskiy-library.com.ua/contacts/. Як зазначено на сайті Краєзнавчої бібліотеки Анатолія Недільського, бібліотека працює щодня з 10:00 до 18:00 години. Вихідний день – вівторок.