На Золочівщині в останню дорогу провели бійця АТО (відео)

shafranskuj24 липня 2015 року у селі Плугів Золочівського району (Львівська область) люди в останню дорогу провели бійця АТО Віталія Шафранського, який загинув 18 липня.

З великим сумом із Віталієм прощалися брати і сестри, батьки, дружина, діти, уся родина, односельчани та мешканці Золочівщини.

Віталій Шафранський 1989 року народження. Виріс у багатодітній сім’ї (9 дітей).  Сусіди згадують про нього, як про відповідального, працьовитого та справедливого.  У Віталія залишилася молода дружина та троє маленьких діток (3 синочки: 6 рочків, 5 рочків та 1 місяць – наймолодшому).

Зазначимо, коли воїна привезли зі сходу, його односельчани зустрічали стоячи на колінах.

Нагадаємо, що на східному фронті загинули 6 мешканців Золочівщини: Віталій Бахур, Ігор Черняк, Михайло Ковальчук, Володимир  Салівончик, Михайло Бекерський та Віталій Шафранський. Ми маємо пам’ятати імена своїх Героїв, які аби ворог не ступив на нашу землю, віддали найцінніше – своє життя.


Залишити відповідь

Next Post

Волонтер Юрій Тиртишний про полон та допомогу на передовій (відео)

Юрій Тиртишний – волонтер, парамедик, який возить допомогу нашим військовим на передову. 23 липня Юрій допоміг доправити у рідне село зі сходу загиблого бійця із Золочівщини Віталія Шафранського. Інформаційний портал “Золочів.нет” мав нагоду поспілкуватися із паном Юрієм. Ми дізналися про те, що волонтер побував у полоні бойовиків та як звідти […]