На Золочівщині триває операція «Мігрант»

З метою попередження правопорушень вчинених іноземцями працівники Золочівського відділу поліції проводять профілактичні заходи під назвою «Мігрант», які триватимуть до 24 грудня 2017 року.
Під час операції «Мігрант» правоохоронці перевіряють місця значного скупчення іноземних громадян, а саме: на продуктових та речових ринках, торгових майданчиках. Не залишається без контролю залізничний вокзал, автостанція тощо.
Усі порушники міграційного законодавства будуть притягнуті до відповідальності, а при необхідності – видворенні за межі України.
Метою операції під назвою «Мігрант» є запобігання нелегальній міграції в Україні та іншим правопорушенням у міграційні сфері.
Протягом операції «Мігрант» особлива увага звертається на автомобілі із закордонними номерами та водіїв, що за кермом таких машин. Також більш пильний контроль буде вестися за особами, які здійснюють незаконне перевезення іноземців та осіб без громадянства територією України автотранспортом.

Золочівський відділ поліціїЗалишити відповідь

Next Post

Ми такі, як усі!

Нещодавно в Золочівському економічному ліцеї Центр духовної підтримки осіб з особливими потребами Емаус, що діє при Українському католицькому університеті, разом із БФ «Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами» провели зустріч ліцеїстів із дітьми з особливими потребами. Працівник центру Емаус Надія і її друг з особливими потребами Роман розповіли про […]