На Золочівщині судитимуть призовника, який ухилився від проходження строкової служби

За вчинене чоловікові загрожує до трьох років обмеження волі. Про це “Золочів.нет” повідомили у поліції.

“Працівники Золочівського відділу поліції встановили, що 23-річний місцевий мешканець, будучи придатним за станом здоров’я для проходження строкової військової служби у Збройних Силах України та не маючи підстав для відстрочки чи звільнення від призову, у визначений термін не з’явився до районного військкомату.

За цим фактом досудове розслідування завершено. Оголошено про підозру за ст.335 Кримінального кодексу України (ухилення від призову на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу). Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років.

Обвинувальний акт скерований на судовий розгляд.”  – інформує Відділ комунікації поліції Львівської області, за матеріалами Наталії Магулки, Золочівський відділ поліції.

Залишити відповідь

Next Post

Змінили прізвище чи місце реєстрації - повідомте податкову

Буська ОДПІ повідомляє, що кожна фізична особа, яка отримує офіційні доходи, є платником податку на доходи фізичних осіб та перебуває на обліку в органах державної фіскальної служби. У кожного громадянина є свій індивідуальний реєстраційний номер облікової картки платника податків, крім осіб які через свої релігійні переконання відмовилися від нього, та […]