На Золочівщині стартувала інформаційна кампанія «Тату, я тебе чекаю вдома»

Статистика шокує страшними цифрами. З метою безпеки руху на автодорогах Львівщини стартувала інформаційна кампанія «Водій, пам’ятай! На тебе чекають вдома!», а на Золочівщині «Тату, я тебе чекаю вдома».
Від початку 2017 року, у Львівській області у ДТП загинуло 124 людини (на 29% більше, ніж в аналогічний період 2016 року). Усього в ДТП травмувалося 1400 учасників дорожнього руху (на 24% більше, ніж минулого року), де 35% від загальної кількості ДТП складає наїзд на пішоходів.
За даними Департаменту медичної допомоги МОЗ, з 2011 по 2016 рік в Україні зареєстровано близько 170 тисяч ДТП з потерпілими, в яких загинули 26,5 тис. людей і 209 тис. були травмовані. ДТП в Україні є першою за поширеністю причиною смерті серед молоді у віці від 15 до 24 років і другою – серед дітей у віці від 5 до 14 років. Понад 43% загиблих є пішоходами й велосипедистами.


Підраховано, що ДТП з тяжкими наслідками в Україні відбуваються через перевищення водіями швидкості (39% випадків), необлаштованість пішохідних переходів (38%), порушення правил перетину перехрестя (30%), а також управління автотранспортом у нетверезому стані. Смертність на дорогах в Україні залишається найвищою серед усіх країн Європи.
Питання безпеки руху на автодорогах стало предметом розгляду на щотижневих зустрічах керівництва району з жителями населених пунктів.
На даний час райдержадміністрацією спільно з працівниками Золочівського відділу поліції проводяться тренінги, лекції, роз’яснювальні бесіди щодо виховання свідомих за власну безпеку громадян та посилення культури водіння, навчання дітей правилам поведінки на дорозі.

Проведено навчальні семінари для школярів у Золочівській ЗОШ №1, Золочівській ЗОШ №2, Золочівській ЗОШ №4, Глинянській та Перегноївській школах, виховні години у решту навчальних закладах.
Враховуючи вищезазначене, можна зробити цілком логічний висновок – «не жени!». Не перевищуйте швидкість руху! Адже такою безпечністю ви наражаєте на серйозні і часто незворотні неприємності не тільки себе, а й оточуючих. Тому водії повинні пам’ятати, що їх чекають вдома діти, дружини, батьки, загалом родина, адже так закладено природою, що кожен батько є опорою своєї сім’ї. І він має пам’ятати, що швидкість до добра не приводить. Тому потрібно об’єднувати зусилля органів виконавчої влади, правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування та громадськості.

Золочівська РДА