На Золочівщині розпочався християнський табір «Свята Софія»

Дитячий християнський табір «Свята Софія», організований парафією Св. Софії УАПЦ м. Золочів, розпочав свою роботу 1 серпня  та триватиме до 7 серпня на базі ДПЗВ «Сокіл», що розташований у сосновому лісі на віддалі 3 км від с. Сасів, Золочівського району, Львівської області. Духовний наставник «Святої Софії» Золочівський декан УАПЦ о. Василь Саган та організатор Неля Мельник.

У відкритті табору взяли участь Золочівський декан УАПЦ о. Василь Саган, о. Орест Галан, заступник голови Золочівської районної ради Андрій Леськів, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник, начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Бартошик.

В програмі табору: молитва, цікаві тематичні екскурсії, зустрічі, табірні вечори, якісне здорове харчування, ігри та розваги на свіжому повітрі.

Детальніше дивіться у відео:

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Жукровського Ігоря Степановича

Привітання для Жукровського Ігоря Степановича з 50-річним ювілеєм. Теплі слова вітання для Ігоря Степановича надсилають дружина Надія, син Михайло з невісткою Галиною, онуки Святослав і Анастасійка, донька Віра, зять Володимир, онуки Мар’янко і Мартуся, брати Іван з сім’єю та Степан з сім’єю, Ярослав з сім’єю, Віктор з сім’єю, Володимир з […]