На Золочівщині проводять рейдові перевірки родин, в яких виховуються неповнолітні діти

Старший інспектор ювенальної превенції Золочівського відділу поліції Оксана Березіна спільно з мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги провели профілактичний рейд в с. Поляни, під час якого відвідали сім’ї, що опинилися в складних життєвих обставинах, та в яких виховуються малолітні діти. Про це повідомляють у Золочівському відділі поліції.

“Майор поліції провела профілактичну бесіду з батьками про недопущення скоєння насильства в сім’ї відносно дітей та про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей.

Такі рейди насамперед допомагають попереджувати негативні явища в родинах та перевіряти чи забезпечують батьки своїм дітям належні умови для розвитку та навчання, а також в деякій мірі дозволяють відновити здоровий клімат в родині.” – йдеться у повідомленні Золочівського ВП.

Залишити відповідь

Next Post

День програміста в ліцеї

13 вересня в ЗЕЛ серед ліцеїстів групи ПЛГ-2 було проведено урок із програмування. Мета цього заходу – підвищити інтерес до вивчення інформаційних технологій. Учні мали змогу переглянути інтерв’ю людей, які досягли успіху в цій сфері, проаналізувати сервіси для вивчення програмування, визначити переваги та недоліки професії програміста, а також створити свою […]