На Золочівщині проводиться весняний комісійний огляд автомобільних доріг, вулиць і залізничних переїздів

Фото: дорога м. Золочів

З метою визначення стану експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування, вулиць населених пунктів та залізничних переїздів після закінчення зимового сезону і належної підготовки їх до літнього періоду експлуатації, на території Золочівського району з 17 квітня по 10 травня 2017 року проводиться весняний комісійний огляд автомобільних доріг, вулиць і залізничних переїздів. Про це “Золочів.нет” повідомили у Золочівському ВП.

“Під час огляду перевіряється стан покриття проїзної частини (наявність деформацій у вигляді ямковості, осідань, колійності та ін.), узбіч, смуги відведення, придорожніх територій, тротуарів, технічних засобів організації дорожнього руху, зовнішнього освітлення тощо. До складу комісій, які обстежують стан вулично-дорожньої мережі, залучені представники місцевих органів виконавчої влади та комунальних організацій, служб автомобільних доріг, облавтодору, відділу поліції, «Укрзалізниці» (або інших власників залізничних переїздів), громадських організацій.
Особлива увага під час огляду приділяється облаштуванню залізничних переїздів, через які здійснюється автобусний рух, аварійно-небезпечних ділянок та місць концентрації ДТП, а також відповідність встановлених знаків маршрутного орієнтування схемам організації дорожнього руху та демонтаж дорожніх знаків, які вводять необґрунтовані обмеження для учасників дорожнього руху.” – повідомила Наталія Магулка, Золочівський ВП.

 

Залишити відповідь

Next Post

Виплата частини зекономлених субсидій у вигляді “живих” грошей відбуватиметься на підставі заяви громадянина

Виплата частини зекономлених субсидій у вигляді “живих” грошей відбуватиметься на підставі заяви громадянина Рішення Уряду від 26.04.2017р. про внесення змін до деяких Постанов КМУ, в тому числі до №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних  послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового […]