На Золочівщині провели реконструкцію бою “Бродівського оточення”

22 липня 2018 року у селі Скварява, що у Золочівському районі на Львівщині, відбулися заходи з нагоди 74-ї річниці боїв у “Бродівському оточенні”.

Реконструктори провели театралізоване військово-історичне дійство “Прорив з оточення”. Захід присвячений воякам різних національностей, які загинули у “Бродівському котлі”.

“Сценарій сьогоднішнього дійства був такий, що колона дивізійників рухалася, шукала вихід з оточення, напоролася на червону армію. Пробували прорватись з першого разу нам не получилося – відступили. Пере-укомплектувалися, наступили другий раз, також нам було не вдало, тому що Червона армія підключила артилерію. На третій раз нам вдалося прорвати кільце і вийти з цього “Бродівського оточення”. – розповів реконструктор, учасник театралізованого військово-історичного дійства Павло Карачевський.

Голова ГО «Товариства пошуку жертв війни «Пам’ять» Любомир Горбач розповів, що для заходу з’їхалися, за запрошенням товариства «Пам’ять», реконструктори із Києва, Одеси, Луцька та інших населених пунктів України. Дійство проведено за підтримки Львівської ОДА, Золочівської РДА та районної ради, Скварявської сільської ради.

Залишити відповідь

Next Post

Робота: потрібні працівники на роботу в Польщі

Потрібні працівники на бетонні роботи в Польщі: – проживання, спец. одяг, доїзд на роботу безкоштовно; – зарплатня 14 злотих за годину. Контактний телефон: 0989427803 – Антон, дзвонити на вайбер. Поділіться цим у соцмережах: