На Золочівщині продовжують проводити перевірки родин, де виховуються неповнолітні

На Золочівщині правоохоронці продовжують проводити рейдові перевірки родин, в яких виховуються неповнолітні діти. Про це повідомляють у прес-службі Золочівського відділу поліції.

“Минулого тижня інспектор ювенальної превенції Золочівського відділу поліції Олена Лютікова спільно з представниками Золочівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги провели профілактичний рейд в Золочівському районі, під час якого було здійснено обстеження умов утримання та виховання дітей в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах, а також з метою надання їм допомоги.

В ході проведення було обстежено 7 сімей, в яких виховується 15 дітей. Під час рейду капітан поліції провела профілактично-роз’яснювальні бесіди про відповідальність за неналежне виконання батьками своїх обов’язків, а представниками Золочівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надано ряд соціальних послуг.
Правоохоронці закликають громадян бути відповідальними та приділяти більше уваги своїм дітям та їхнім потребам.” – йдеться у повідомленні поліції.