На Золочівщині працює лікарня відновного лікування

У селі Білий камінь, Золочівського району працює відділення Львівської обласної лікарні відновного лікування. Тут лікують хворих із Золочівського, Бродівського, Буського, Кам’янка-Буського, Перемишлянського району і не лише.

Як розповів в. о. головного лікаря Михайлів Андрій Романович, лікування в основному проводиться з профілю ортопедії, також підключають профіль неврологічний. Лікують людей з проблемами опорно-рухового апарату, із хворобами суглобів, хребта. Тут безкоштовні процедури, безкоштовне харчування.

Пацієнти кажуть, що задоволені лікуванням та ставленням персоналу лікарні. Але треба більше інформації для населення про цю лікарню, щоб люди знали де їхати і лікуватися.

По районних лікарнях роздають путівки у відділення Львівської обласної лікарні відновного лікування в с. Білий Камінь.

Щоб отримати вичерпну інформацію Ви можете звертатися за номером телефону: 096 6276839.

Жителям Золочівщини скерування на лікування у Білокамінське відділення ЛОЛВЛ можна отримати у Золочівській ЦРЛ у заступника головного лікаря з медичної частини Кубішин Тетяни Зіновіївни. Сімейний лікар, травматолог або невропатолог має рекомендувати курс реабілітаційного лікування пацієнтові з ортопедичними чи неврологічними захворюваннями, оформити випуску з амбулаторної карти (форма 027/о). Термін реабілітаційного лікування становить 18 днів. Скерування наявні щомісяця.