На Золочівщині перепоховали останки 14 вояків часів ІІ світової війни (відео)

ostanku19 липня 2015 року на Дивізійному цвинтарі у селі Червоне Золочівського району відбулося перепоховання останків вояків часів ІІ світової війни.

“Сьогодні на цьому місці комунальне підприємство Львівської обласної ради “Доля” здійснило перепоховання останків 14 вояків, які загинули у Бродівському котлі в цю саму пору, 71 рік тому. Вони були знайдені під час пошукових робіт, ексгумаційних робіт в різних місцевостях Бродівського котла. Це і найближче, напевне, от Бонишин, це і Колтів, це і Кругів…”, – розповів “Золочів.нет” заступник директора КП ЛОР «Доля» Ярослав Онищук.

“Як і щорічно, сьогодні вшанували пам’ять героїв-дивізійників, які загинули тут у 1944 році в Бродівському котлі, зрештою вшанували пам’ять усіх українців, які загинули у цій війні… Бо як відомо, тільки тоді завершується війна, коли похований останній солдат… “, – розповів “Золочів.нет” Народний депутат України  7-го скликання Олег Панькевич.

Слід відмітити, що на Львівщині віднайденням останків вояків часів ІІ світової війни займаються товариство пошуку жертв війни “Пам’ять” та КП ЛОР «Доля», котрі і спільно організували даний захід.


На Золочівщині перепоховали останки 14 вояків часів ІІ світової війни (відео) http://zolochiv.net/na-zolochivshhini-perepohovali-ostanki-14-voyakiv-chasiv-ii-svitovoyi-viyni-video/ #Золочів #новини

Posted by Золочів. Нет on 19 липня 2015 р.

Залишити відповідь

Next Post

Утеодин з Майклом Щуром №34 (відео)

У цім випуску: – Контрабанда, Йовбак та “Правий сектор” – Чи зможе Москаль @#$%^ контрабанду? – Ляшко та Порошенко заспівали (це зрада чи перемога?) – Яценюк курит! – Корбан і олія (а також борошно та крупа) – Каплін та Мамай (пекельна парочка) – Експериментальний Парасюк – Округлості космічного масштабу http://michaelshchur.com/ […]